Matné plátno

Vysoce kvalitní matné polyesterové plátno vyráběné v EU. Nabízí vynikající reprodukci barev, dobrou světlo stálost a zvýšenou odolnost proti vlhkosti.

V porovnání s lesklým plátnem: matné plátno nabízí klidnější reprodukci barev. Je vhodné více pro uměleckou tvorbu, černobílé i barevné portréty. Díky své jemné struktuře a matnému povrchu je vhodné i pro akty a reprodukce uměleckých děl

Polo-Lesklé plátno

Kvalitní polo-lesklé plátno s vysokou gramáží a jemným vzorkem je vyráběné v EU. Nabízí neobyčejnou reprodukci barev, vysokou odolnost proti vodě a vlhkosti.V porovnání s matným  plátnem: lesklé plátno nabízí díky velice jemnému vzorku materiálu krásnou kresbu detailu. V kombinaci s živou barevností je předurčeno pro tisk:  běžných fotografií, portrétů, rodinných fotografií a mnoho dalšího.

 

Jakmile nám odešlete fotografii, postaráme se o její zpracování. Náš grafik připraví fotografii pro tisk - vsadí snímky do tiskových šablon a postará se o správné umístění motivu na formát obrazu. Připravená grafická data předá tiskaři. Ten provede jejich kontrolu a vysází připravené obrazy na plochu plátna. Udělá to tak, aby minimalizoval množství odpadu. Jakmile jsou data v tisku, přebíhá tiskař mezi tiskárnou a počítačem a průběžně kontroluje kvalitu tiskového výstupu tak, aby v případě chyb tisku mohl sjednat okamžitě nápravu.

 

Usušené plátno je nařezáno a roztříděno. Na řadu přichází napínání plátna na rám, zde je potřeba hodně zručnosti a šikovnosti. Napnuté obrazy projdou finální kontrolou, zda-li je plátno dobře vypnuto, není-li rám křivý a nejsou-li vady v tisku.

Napište mi

 

Vánoční focení

více na tel :723944544